Opracowania lektur

Czy po przeczytaniu lektury masz trudność z jej zrozumieniem, a z kartkówek i prac klasowych dostajesz niskie oceny? Mam rozwiązanie dla Ciebie. Szczegółowe omówienie lektury w formie filmów z mapą myśli i prezentacją multimedialną, by szybciej
i skuteczniej przyswoić wiedzę. Dodatkowo do każdego filmu czeka na Ciebie test sprawdzający poziom przyswojonych informacji. Po wykupieniu opracowania masz do niego dostęp przez cały rok, więc możesz do niego sięgnąć, powtarzając informacje do pracy klasowej czy egzaminu. Filmy oglądasz tyle razy, ile potrzebujesz, by zrozumieć i zapamiętać przekazane przeze mnie wiadomości. Kupujesz raz, oglądasz tyle razy, ile tylko chcesz.

Ważne! Dostęp do materiałów (filmów, map myśli, prezentacji) masz z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, więc stojąc
w korku, jadąc autobusem czy też spacerując, możesz odsłuchiwać nagrania i się uczyć. Wypróbuj i przekonaj się, że nauka może być przyjemna 😊

Co zawiera się w opracowaniu?

Opracowania składają się z  filmóww których omawiam szczegółowo lekturę. We wstępie przekazuję Ci informacje pomocne w zrozumieniu danego utworu, m.in. okoliczności powstania, czas i miejsce akcji, cechy gatunku i rodzaju literackiego. Następnie w kolejnych filmach omawiam szczegółowo losy bohaterów, wyjaśniam trudne dla Ciebie do zrozumienia perypetie postaci. W podsumowaniu zbieram najważniejsze wiadomości. Przekazane przeze mnie informacje pozwolą Ci zrozumieć lekturę. Otrzymujesz również mapę myśli oraz prezentację multimedialną, co pozwoli Ci jeszcze lepiej przyswoić informacje o lekturze. A dzięki testom umieszczonym pod każdym filmem, sprawdzisz poziom przyswojonej wiedzy.
Ponadto do każdego opracowania dołączyłam zestaw zadań egzaminacyjnych i arkusze z odpowiedziami, dzięki czemu przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty z danej lektury.

Co mogę osiągnąć?

Dzięki zdobytej wiedzy otrzymasz wysokie stopnie z kartkówek i sprawdzianów z lektury. Zrozumiesz utwór oraz usystematyzujesz wiedzę o lekturze potrzebną na klasówkach i egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego. Szybciej i skuteczniej zapamiętasz losy bohaterów. A rozwiązując zestawy zadań egzaminacyjnych rozpoczniesz przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

Co otrzymam?

Nagrania video

w których omawiam szczegółowo daną lekturę

Mapę myśli

pozwalającą lepiej zapamiętać informacje o bohaterach

l

Testy

sprawdzające poziom przyswojonej wiedzy o lekturze

i

Prezentację multimedialną

na temat lektury

Zestaw zadań

na temat lektury

Arkusz odpowiedzi

do zestawów zadań

Chcesz w 100% przygotować się do egzaminu ósmoklasisty?

Wybierz nasz Kurs Ósmoklasisty, który pozwoli Ci doskonale przygotować się do egzaminu. Sprawdź, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy: STANDARD, PREMIUM czy VIP.