Bieżący status
Niezapisany/a
Cena
559,00 zł

Dlaczego warto dołączyć do kursu „Mistrz pióra”?

Czy marzysz o tym, aby pisać błyskotliwe zaproszenia, interesujące ogłoszenia, przekonujące rozprawki i wciągające opowiadania? Mój wideo kurs “Mistrz pióra” jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie! Dzięki niemu zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności pisarskie, które okażą się nieocenione podczas egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego.

Niezależnie od tego, czy musisz napisać zaproszenie, ogłoszenie szkolne czy rozprawkę na lekcję języka polskiego, mój kurs “Mistrz pióra” pokaże Ci, jak to zrobić w sposób interesujący i skuteczny. Opanujesz techniki pisarskie, które pozwolą Ci tworzyć różnorodne teksty bez wysiłku.

Co zyskasz, ucząc się z kursem „Mistrz pióra”?

Z

Wyższe oceny za wypracowania

Gdy poznasz elementy, jakie powinny znaleźć się w rozprawce, opowiadaniu, zaproszeniu czy ogłoszeniu napiszesz dłuższe i krótsze teksty wysoko oceniane na lekcji i na egzaminie ósmoklasisty.

Z

Wsparcie w webinariach

Mój kurs “Mistrz pióra” nie ogranicza się jedynie do wideo lekcji. Otrzymasz również dostęp do webinariów, na których zadasz pytania, napiszesz pod moim okiem wypracowanie i rozwiniesz swoje umiejętności. Ponadto zmotywujesz się do działania.

Z

Sprawdzenie swoich umiejętności

Po każdym webinarium otrzymasz ode mnie zadanie, aby napisać konkretne wypracowanie, np. rozprawkę, opowiadanie, zaproszenie, ogłoszenie, które wyślesz mi do sprawdzenia. Otrzymasz ode mnie informację zwrotną – pisemną lub w formie wideo. Dzięki niej dowiesz się, co już jest opanowane perfekcyjnie, a które elementy należy doszlifować i je poprawić, by Twój tekst był maksymalnie punktowany.

Z

Przewagę nad innymi

Posiadanie umiejętności pisarskich to unikalna zaleta, która wyróżni Cię spośród innych uczniów. Będziesz tworzyć teksty, które będą wysoko oceniane.

Z

Większą pewność siebie

W miarę jak będziesz doskonalić swoje umiejętności pisarskie, zauważysz, że Twoja pewność siebie wzrasta. Będziesz wyrażać swoje myśli i uczucia w sposób bardziej klarowny i przekonujący, co przyniesie Ci korzyści zarówno w szkole, jak i w życiu osobistym.

Z

Cenne umiejętności na całe życie

Zdobycie umiejętności pisania to inwestycja na całe życie. Nie tylko pomogą Ci one w szkole i na egzaminie ósmoklasisty, ale również będą mieć zastosowanie w przyszłości, niezależnie od Twojej ścieżki kariery.

Co otrzymasz w kursie „Mistrz pióra”?

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam.

Mistrz pióra” to kurs, w którym krok po kroku pokażę Ci, w jaki sposób pisać wypracowania, takie jak:

Z

rozprawka

Z

opowiadanie

Z

zaproszenie

Z

ogłoszenie

które zawsze pojawiają się na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego.

A dodatkowo w listopadzie i grudniu pojawią się wideo lekcje, w których dowiesz się,  w jaki sposób napisać teksty, takie jak:

Z

charakterystyka

Z

list oficjalny i nieoficjalny

 Zapamiętaj, że w wideo lekcjach otrzymasz wiedzę, jakie elementy powinny pojawić się w tekście, aby zdobyć maksymalną liczbę punktów oraz informacje,  za co można zyskać cenne punkty, a co zrobić, aby ich nie stracić.

Nie trać czasu i dołącz do mojego wideo kursu “Mistrz pióra” już teraz! Doprowadź swoje umiejętności pisarskie na zupełnie nowy poziom i otwórz sobie drzwi do sukcesu! Przygotuj się do sukcesu na egzaminie.

WEBINARIA MISTRZ PIÓRA – terminy*: 16.09.23 r., 07.10.23 r., 21.10.23 r. 04.11.23 r., 18.11.23 r., 02.12.23 r., 16.12.23 r., 13.01.24 r., 03.02.24 r., 17.02.24 r., 02.03.24 r., 16.03.24 r., 06.04.24 r., 20.04.24 r. 11.05.24 r.

Formy płatności: 

🖊️ RATY – wkrótce dostępna forma podziału płatności.

🖊️ PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA – dostęp po zaksięgowaniu płatności w PRZELEWY 24.