Bieżący status
Niezapisany/a
Cena
509,00 zł

Chcesz z sukcesem opanować gramatykę w łatwy i przyjemny sposób? Szukasz kursu, który pomoże Ci zrozumieć tajniki języka polskiego? Przygotuj się na niezwykłą przygodę z nauką! Witaj w kursie “Gramatyka dziecinnie prosta”!

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs?

Praktyczne podejście

Nie trać czasu na skomplikowane i niezrozumiałe teorie gramatyczne! W moim kursie skupiam się na wytłumaczeniu zagadnień i na zastosowaniu gramatyki w zadaniach. Poprzez interaktywne lekcje i ćwiczenia nauczysz się używać gramatyki bez wysiłku i niepotrzebnego stresu.

Dostępność dla każdego

Bez względu na Twój poziom zaawansowania “Gramatyka dziecinnie prosta” jest odpowiednia dla Ciebie! Mój kurs jest dostosowany dla uczniów już od klasy 6 z różnym  poziomem opanowania wiedzy o gramatyce. Jedyne, czego potrzebujesz, to chęć nauki i otwarte podejście do nowych doświadczeń.

Efektywność nauki

Mój kurs składa się z dogłębnie opracowanych lekcji, które są łatwe do przyswojenia i utrwalenia. Metody nauczania koncentrują się na aktywizacji uczestników, dzięki czemu nauka odbywa się w sposób naturalny i efektywny.

Wsparcie i motywacja

Oprócz wideo kursu oferuję Ci również webinaria, czyli specjalne spotkania online, podczas których będziesz mieć możliwość zadawania pytań i rozmowy ze mną na żywo. Dzięki temu masz pewność, że nie pozostajesz sam w trudnych momentach nauki.

Wygoda i elastyczność

Wideo kurs jest dostępny online, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym czasie i miejscu. Nie musisz martwić się o dojazdy czy harmonogramy zajęć. Wystarczy tylko posiadać dostęp do Internetu i wiedzę masz na wyciągnięcie ręki!
Zapewniam Cię, że wideo kurs “Gramatyka Dziecinnie Prosta” to inwestycja w Twoją przyszłość. Doskonała znajomość gramatyki polskiej otworzy Ci wiele drzwi zarówno w szkole, jak i poza nią. Czekają na Ciebie lepsze oceny, pewniejsze wystąpienia publiczne oraz większe sukcesy w komunikacji z innymi.

Co zyskasz, ucząc się na kursie “Gramatyka dziecinnie prosta”?

Z

Doskonałą znajomość gramatyki języka

Poznasz jej zasady i nauczysz się je swobodnie stosować.

Z

Przygotowanie do lekcji

Jeśli masz kartkówkę lub sprawdzian, włączasz kurs i uczysz się razem ze mną z materiału, który masz przerobić. Oglądasz tyle razy, ile potrzebujesz.

Z

Wygodę i elastyczność

Mój kurs jest dostępny online, dzięki czemu możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz rezygnować z innych zajęć, aby zdobyć nowe umiejętności.

Nie czekaj dłużej! Zapisz się na kurs "Gramatyka dziecinnie prosta" już dziś i rozpocznij swoją przygodę z gramatyki polskiej, otrzymując wyższe oceny.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam w video KURSIE „Gramatyka dziecinnie prosta”.

W kursie wyjaśniam zagadnienia dotyczące: 

Z

części mowy (czasownik, rzeczownik, przymiotnik, przysłówek, imiesłowy przymiotnikowe, imiesłowy przysłówkowe, liczebnik, zaimek, przyimek, spójnik, partykuła)

Z

części zdania (orzeczenie, podmiot, przydawka, dopełnienie, okolicznik)

Z

słowotwórstwa (wyraz podstawowy i pochodny, podstawa słowotwórcza, formanty, podstawa słowotwórcza/temat słowotwórczy, rodzina wyrazów, zrosty, złożenia, zestawienia)

Z

rozbioru zdania pojedynczego (tzw. wykresy drzewka)

Z

zdań współrzędnie złożonych (łączne, rozłączne, wynikowe, przeciwstawne, wykresy tych zdań)

Z

zdań podrzędnie złożonych (orzecznikowe, podmiotowe, dopełnieniowe, przydawkowe, okolicznikowe, wykresy tych zdań)

Z

zdań wielokrotnie złożonych (rozpoznawanie zdań, wykresy tych zdań)

Z

ortografii (pisownia „rz”, „ż”, „ó”, „u”„ch”, „h”, pisownia z partykułą „nie, mała i wielka litera – lekcje pojawią się na początku listopada)

Z

interpunkcji (lekcja pojawi się na początku listopada)

Z

fonetyki (lekcja pojawi się na początku grudnia)

Dodatkowo spotkasz się ze mną na webinariach „Gramatyka dziecinnie prosta” zazwyczaj  w trzeci czwartek miesiąca o godz. 17:00 – 19:00 (spotkanie trwa maksymalnie 2 godziny zegarowe) oraz w zamkniętej grupie na Facebooku.

WEBINARIA – GRAMATYKA DZIECINNIE PROSTA – terminy*: 21.09.23 r., 19.10.23 r., 16.11.23 r., 14.12.23 r., 11.01.24 r., 15.02.24 r., 21.03.24 r., 18.04.24 r., 09.05.24 r.
* Z przyczyn niezależnych możliwa zmiana terminu lekcji/webinarium, o której Kursanci zostaną powiadomieni wiadomością e-mail lub sms.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie. Czekamy na Ciebie!

Formy płatności: 

🖊️ RATY – wkrótce dostępna forma podziału płatności.

🖊️ PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA – dostęp po zaksięgowaniu płatności w PRZELEWY 24.

Szkolenie zawartość

Rozwiń wszystko