Kontakt

Jeśli masz pytanie lub chcesz rozpocząć współpracę, zapraszam do kontaktu.

Napisz e-mail/sms lub zadzwoń.

PROGRES Anna Mazurkiewicz

NIP: 5372580025
Kraków 30-398, woj. małopolskie
ul. Walgierza Wdałego 28

PUNKT KONTAKTOWY – Usługodawca wyznacza adres poczty elektronicznej kontakt@opanujpolski.pl jako pojedynczy punkt kontaktowy. Punkt kontaktowy umożliwia bezpośrednią komunikację Usługodawcy z organami państw członkowskich, Komisją Europejską i Radą Usług Cyfrowych oraz jednocześnie umożliwia odbiorcom usługi (w tym Usługobiorcom) bezpośrednią, szybką i przyjazną komunikację z Usługodawcą drogą elektroniczną, na potrzeby stosowania Aktu o Usługach Cyfrowych. Usługodawca wskazuje język polski oraz język angielski do celów komunikacji z jego punktem kontaktowym.

zadaj mi pytanie

Zaznacz

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (PROGRES Anna Mazurkiewicz). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@opanujpolski.pl 

Najczęstsze pytania

Ile czasu mogę korzystać z pomocy, jeśli wykupię któryś z pakietów, np. Basic, Standard, Premium lub VIP?

Otrzymujesz aż roczny dostęp do każdego pakietu od momentu wykupienia kursu. Korzystasz z materiałów kiedy chcesz i ile potrzebujesz.

Jeśli wykupię pakiet Premium, np. w grudniu, to co z webinariami, które odbyły się w poprzednich miesiącach?

Webinaria są nagrywane i zamieszczane na platformie, więc nie martw się, nic Cię nie ominie. Obejrzysz webinarium z poprzednich miesięcy w dogodnym dla Ciebie momencie.

Czy jeśli wykupię pakiet Basic lub Standard i okaże się, że jednak wolę pakiet Premium lub VIP, to mogę dołączyć do innego pakietu za dopłatą?

Tak, jest taka możliwość. Wystarczy skontaktować się ze mną, aby poznać opcje zmiany.

Czy jeśli wykupię opracowanie lektury, a później wykupię pakiet Basic, Standard, Premium albo VIP, to zostaną zwrócone mi pieniądze za tę lekturę, która jest w pakiecie Kursu Ósmoklasisty?

Jeśli wykupisz dostęp do opracowania lektury video i moje opracowanie tak Ci się spodoba, że zdecydujesz się na dołączenie do kursu, skontaktuj się ze mną, a ja przygotuję Ci specjalny kod promocyjny.

Czy jeśli wykupię mapy myśli, a później wykupię pakiet STANDARD albo VIP, to zostaną zwrócone mi pieniądze za mapy myśli, które są w Kursie Ósmoklasisty?

Jeśli wykupisz mapy myśli i tak Ci się spodobają, że zdecydujesz się na dołączenie do kursu, skontaktuj się ze mną, a ja przygotuję Ci specjalny kod promocyjny.

Czy jeśli nie zdążę wykupić pakietu w czasie promocji, to promocja wyjątkowo dla mnie zostanie wydłużona.

Niestety, promocja zakończy się dla wszystkich w tym samym czasie. Zapraszam Cię do kontaktu ze mną, być może będę miała dla Ciebie prezent na pocieszenie😊