Mapy myśli

Czy masz problem z zapamiętaniem imion bohaterów? A może bohaterów jest tak wielu, że masz problem z rozróżnieniem postaci? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, to zacznij uczyć się z mapą myśli przygotowaną specjalnie do lektury.

Każdy z nas ma inne sposoby na przyswajanie wiedzy. Dla jednej osoby słuchanie wykładu będzie wystarczające do zapamiętania najważniejszych informacji, natomiast dla kogoś innego konieczne będzie notowanie każdego zagadnienia. Jeżeli jesteś typowym wzrokowcem i wolisz uczyć się polskiego z ciekawych i atrakcyjnych wizualnie materiałów, skorzystaj z gotowych notatek mentalnych dostępnych online na mojej stronie! To pomoce graficzne zawierające najważniejsze przykłady z lektur, umożliwiające łatwe zapamiętanie ich fabuły, bohaterów czy motywów.

Mapa myśli online to gotowe materiały edukacyjne z przyjemnymi w odbiorze grafikami, dzięki którym zobrazujesz sobie świat przedstawiony powieści, wiersza lub dramatu. Taka notatka mentalna sprawi, że polski stanie się jednym z najbarwniejszych przedmiotów w Twoim planie lekcyjnym, a tym samym nowym ulubionym przedmiotem szkolnym. Zainteresowała Cię moja mapa myśli? Przykłady, tytuły opracowanych dzieł oraz ceny poszczególnych notatek znajdziesz w poniższej kategorii.

Co to są mapy myśli?

Mapa myśli jest to pomoc graficzna, na której znajduje się sylwetka bohatera z krótkim opisem, co pozwoli Ci szybciej zapamiętać daną postać. Zobacz przykładową mapę myśli.

Co mogę osiągnąć?

Dzięki zdobytej wiedzy otrzymasz wysokie stopnie z kartkówek
i sprawdzianów z lektury. Zrozumiesz utwór oraz usystematyzujesz wiedzę o lekturze potrzebną na klasówkach i egzaminie ósmoklasisty.

Co otrzymam?

Mapę myśli

pozwalającą lepiej zapamiętać informacje o bohaterach

Chcesz w 100% przygotować się do egzaminu ósmoklasisty?

Wybierz nasz Kurs Ósmoklasisty, który pozwoli Ci doskonale przygotować się do egzaminu. Sprawdź, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy: STANDARD, PREMIUM czy VIP.