Prezent

Od Anny Mazurkiewicz

Odbierz swój bezpłatny Planer ósmoklasisty, by bez stresu przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Sprawdź, jaki materiał powtórzyć każdego dnia i ucz się ze mną 😊

Wpisz adres e-mail, na który ma zostać wysłany Planer Ósmoklasisty przygotowany przez Annę Mazurkiewicz

    Rodzic czy Uczeń?


    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, numer telefonu, adres email, imię osoby korzystającej/ucznia korzystającego z KURSU) przez Sprzedawcę (PROGRES Anna Mazurkiewicz) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatnościi. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.

    Chcesz w 100% przygotować się do egzaminu ósmoklasisty?

    Wybierz nasz Kurs Ósmoklasisty, który pozwoli Ci doskonale przygotować się do egzaminu. Sprawdź, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy: STANDARD, PREMIUM czy VIP.