Anna Mazurkiewicz

Opanuj Polski.

Jeśli jesteś uczniem, który chce zdobyć wynik na miarę własnych możliwości lub rodzicem, który pragnie, aby jego dziecko uzyskało wynik na jego poziomie mistrzowskim, dobrze trafiłeś – ze mną zrealizujesz swój cel. Nazywam się Anna Mazurkiewicz i jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa polskiego oraz pedagogiem. Przekazuję moją wiedzę w mediach społecznościowych, takich jak: TikTok, YouTube, Facebook, Instagram, na kanale opanuj_polski. Zapraszam Cię w niezwykłą podróż po meandrach literatury i gramatyki polskiej.
Do zobaczenia!

Opinie.

„W 2012 roku razem z córką, która miała wtedy siedem lat, przeprowadziłyśmy się z Ukrainy do Polski. Znajomość języka polskiego była u nas znikoma. Przez długi czas poszukiwałam osoby, która nauczy moje dziecko języka polskiego oraz pomoże w odrabianiu lekcji. Znajomość z Panią Anną była dla nas bardzo pomocna. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu, moja córka mogła uczyć się na takim samym poziomie co jej polscy rówieśnicy. W tym ciężkim dla wszystkich roku 2020, córka zdawała egzaminy ośmioklasisty i najlepszy wynik uzyskała z języka polskiego, co pozwoliło jej dostać się do liceum. A przy okazji mojej córce na tyle spodobała się praca dydaktyczna pani Ani, że myśli o podjęciu studiów pedagogicznych”.

Mariana Bartoshchuk

„Pani Anna w swoich działaniach była niezwykle skuteczna, wzbudzała w Córce duże zaangażowanie w przedmiot, zaszczepiła zainteresowanie literaturą oraz rozszerzoną tematyką związaną z ojczystym językiem. Wyniki egzaminów były na poziomie celującym i Córka bez żadnych problemów została przyjęta do renomowanego liceum, do klasy o wymarzonym profilu”.

Kinga Śliwa

„Moje dwie córki podchodziły w tym roku do egzaminu dojrzałości. Był to trudny okres dla córek ze względu na stan pandemii i naukę on-line. Pani Anna stanęła na wysokości zadania. Zmobilizowała dziewczyny do pracy w kompetentny i twórczy sposób. Nauczyła kreatywnego myślenia oraz pomogła jednej z córek w kwestii otwarcia się (córka miała problemy z wypowiedziami publicznymi)”.

Anita Sztuczkowska

„Pragnę podziękować Pani Annie Mazurkiewicz za przygotowanie mojego syna Szymona do egzaminu ósmoklasisty. Był to trudny czas dla uczniów ze względu na panującą pandemię, dlatego zwróciłam się o pomoc do Pani Ani, która wraz z synem powtórzyła materiał wymagany do egzaminu z języka polskiego, dzięki czemu Szymon uzyskał zadowalający wynik i dostał się do wybranej przez siebie szkoły”.

Agnieszka Lewocka

„Syn zdawał w tym roku egzamin ośmioklasisty. Zależało nam na tym, aby dobrze zdał egzamin z języka polskiego i dostał się do wybranej przez siebie szkoły. Zwróciliśmy się o pomoc do Pani Anny, która w krótkim czasie powtórzyła z synem cały materiał wymagany z zakresu szkoły podstawowej. Syn dobrze zdał egzamin z języka polskiego i dostał się do jednego z najlepszych liceów w Krakowie”.

Ewa Pietras

W zeszłym roku postanowiłam zrobić certyfikat znajomości języka polskiego i po lekcjach przygotowawczych z panią Anią bez problemu zaliczyłam Państwowy egzamin, zdobywając certyfikat na poziomie B1.

Mariana Bartoshchuk

Szkoła Podstawowa

Kursy dla klas IV-VIII

Szkoła Średnia

Przygotowanie do matury

Polish for foreigners

Польська мова для іноземців

5

Kurs egzamin ósmoklasisty

Dowiedz się więcej o kursie

5

Omówienie lektur szkolnych

Zbiór lekcji o lekturach do 8 klasy

5

Lekcje indywidualne online

Zadzwoń i dowiedz się więcej

5

Lekcje grupowe online

Zadzwoń i dowiedz się więcej

5

Przygotowanie do matury

Zbiór lekcji dla maturzystów

5

Lekcje indywidualne online

Zadzwoń i dowiedz się więcej

5

Nauka języka polskiego

Na poziomach: A1, A2, B1, B2, C1, C2

5

Przygotowanie do certyfikatu

Certyfikat z języka polskiego

5

Lekcje indywidualne online

Zadzwoń i dowiedz się więcej

5

Lekcje grupowe online

Zadzwoń i dowiedz się więcej

Lekcje o lekturach.

« » page 1 / 2

Więcej o opanujpolski.

Wiem, jak ważne dla Ciebie jest uzyskanie wysokiego wyniku egzaminacyjnego, dlatego też stworzyłam specjalny KURS ÓSMOKLASISTY przygotowujący uczniów do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego oraz pomoce do samodzielnego zdobywania wiedzy o lekturach omawianych w klasach VII i VIII.

Na jakie sukcesy możesz liczyć dzięki współpracy ze mną?
Po pierwsze, uzyskasz zdecydowanie wyższy wyniku z egzaminu niż ten, który otrzymasz bez pracy ze mną.

Po drugie, spełnisz marzenia o dostaniu się do wybranej szkoły lub uczelni.

Po trzecie, wzmocnisz pewność siebie, uświadomisz sobie, że możesz osiągnąć więcej, niż Ci się wydaje lub wydaje się Twojemu nauczycielowi.

Po czwarte, zyskasz motywację do przyswajania wiedzy z przedmiotu, którego nauka sprawia Ci trudność oraz do zintensyfikowania pracy nad przedmiotami z listy „ulubione”.

Po piąte, zdobędziesz wiedzę potrzebną na dalszych etapach kształcenia.

Już teraz wybierz odpowiedni pakiet i spełnij marzenie o swojej ścieżce edukacyjnej. W zakładce kursy dowiesz się, który wariant jest najlepszy dla Ciebie.